Lampa do terária velká Solar Raptor - Econlux

Lampa do terária velká Solar Raptor - Econlux

1 029,00Kč
Cena bez daně: 850,41Kč
Výrobce: Econlux
Kód produktu: Lampa do terária velká Solar Raptor - Econlux
Skladová dostupnost: 3 - 5 Dní
Tagy: lampy
Název / popis: Lampa do terária velká Solar Raptor - Econlux
Značka: Encolux
EAN: 4260142868111
Typ/popis výrobku: Sada pro zapojení osvětlení

Sada pro zapojení osvětlení nebo keramického tepelného zářiče, max. do 160 W. Kovový kryt průměr 14 cm s keramickou objímkou se závitem E27 má přívodní elektrický kabel 1,6 m bez vypínače s konektorem pro zapojení do předřadníku Solar Raptor nebo přímo do zásuvky. Ochranná mřížka zabraňuje přímému styku zvířete se žárovkou. Pomocí speciální klipsny lze kryt snadno upevnit na požadované místo.

Návod na použití:

Lampu umístěte nad výhřevné místo v teráriu a přívodní kabel protáhněte ven z terária. Uchytit lze pomocí klipsny a případně zajistit šroubem. Pro terária typu Exoterra je možné použít přiložený kovový držák. Nastavení požadované polohy je možné pomocí dvou kloubů na držáku lampy. Do lampy zašroubujeme vhodnou žárovku a zapojíme zástrčku do zásuvky. Z lamp Solar Raptor můžeme použít UVB lampy 80 W, 100 W, 160 W nebo tepelný zářič 60 W. Pokud potřebujete zapojit lampy UVB Solar Raptor 70 W Flood, odpojte koncovku se zástrčkou a zapojte konektor do předřadníku Solar Raptor. Poté předřadník zapojte do sítě.

Bezpečnostní upozornění: 

Výrobek se nesmí rozebírat, rozmontovávat a jinak upravovat, bez patřičných znalostí elektriky. Je určen jen k vnitřnímu použití, nepoužívejte venku. Instalujte tak, aby kolem celé lampy byl dostatečný prostor pro odvod tepla (zabraňte přehřívání objímky). Výrobek není určen pro děti a jiná domácí zvířata, než jsou terarijní. Do elektrické sítě zapojujte pečlivě, když přístroj déle nepoužíváte, zástrčku z elektrické sítě vyjměte. Zapojený přístroj pravidelně kontrolujte a ničím nezakrývejte. Při jakémkoliv poškození ho ihned odpojte a odinstalujte. Nezapojujte lampy nad 160 W.

 

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha
Panel Tool

Reset