ReptiEye UV 70W PAR30

ReptiEye UV 70W PAR30

799,00Kč
Cena bez daně: 660,33Kč
Výrobce: ReptiEye
Kód produktu: ReptiEye UV 70W PAR30
Skladová dostupnost: Na skladě

Dostupné varianty:


Předřadník:

Tagy:

Výbojka k provozu vyžaduje předřadník!

Vhodná do velkých terárií s délkou od 130cm a výškou od 70cm.
Minimální doporučená vzdálenost od zvířete je 35 cm a více dle druhu zvířete.

ReptiEye UV je jedno z nejlepších umělých osvětlení na trhu, které se používá pro chov plazů. Nabízí světlo vysoké intenzity, teplo a velký výdej UV záření při nejmenší možné wattáži.
ReptiEye UV má až dvojnásobný výdej UV oproti klasickým výbojkám, její výdej světla je však 5x vyšší! Navíc je oproti klasické výbojce nesrovnatelně úspornější, o více než 50%.

Pro vytvoření ideálních podmínek v teráriích je zapotřebí mnoho viditelného světla, dostatek UV a tepla, jen tehdy se nám plazi ukazují ve svých plných barvách a jejich chování je přirozené.
ReptiEye UV má ve vzdálenosti 40 cm intenzitu cca 70.000 luxů, což klasická žárovka nebo zářivka nikdy nemůže dosáhnout, pokud navíc vezmeme v úvahu další velké přednosti výrobku, jako jsou výhřevnost, výdej UV záření a velká produkce viditelného světla, získáme prakticky do svých terárií malé slunce.

Velkým plusem těchto lamp je jejich relativní energetická nenáročnost, v porovnání s odvedeným výkonem. Většina energie je totiž přeměněna na světlo, oproti jiným zdrojům, kde se 95% energie mění v teplo.

Průměrná životnost výrobku je 8000 hod, nicméně doporučujeme obměnit lampy po jednom roce používání, abychom vždy poskytli chovaným zvířatům to nejlepší.

Zapojení: Lampu ReptiEye zašroubujte do klasické porcelánové (keramické) objímky E27, nebo svítidla, které se připojí do předřadníku 70w. Při prvním "nastartování" (rozsvícení) lampy je nutné, nechat jí nepřetržitě běžet alespoň 2 hodiny, aby se zaběhla, jinak hrozí její poškození!

Minimální doporučená vzdálenost od zvířete je 30-35cm

  • v minimální doporučené vzdálenosti emituje nová lampa hodnoty UV poledního slunce v tropických oblastech, intenzitu až 97 900lx a teplotu kolem 45°C *

 

Technické detaily:

  • Závit : E27
  • Provedení: PAR30
  • Úhel paprsku: 35°
  • Intenzita: 6000lm
  • Teplota chromatičnosti: 5000 – 6500K
  • Průměrná životnost: 8000hod
  • Délka se závitem: 12,3 cm
  • Šířka: 9,5 cm

 

Schéma zapojení předřadníku >>>>

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha
Panel Tool

Reset